Abacı Sektörleri

YİYECEK / İÇECEK

Abacı Grup Yeme-İçme SektörüŞehrin Tadını Siz Çıkarın
Kalitesine ve lezzetine güvenilir bir hizmet anlayışıyla, farklı konseptlerdeki mekanlarımızla, siz misafirlerimize şehrin tadını çıkarmanız için gereken her şeyi sağlıyoruz.

Dilerseniz güne Ga&Ga’da, bir adada kahvaltıyla başlayabilir, Majha’nın nefis pizzalarıyla öğle yemeğinizi renklendirebilir ve Eskişehir’in ilk ve tek Steak House’u Sish’in şık konsepti ve eşsiz lezzetleriyle kendinizi ve sevdiklerinizi farklı bir akşam yemeği ile ödüllendirebilirsiniz.

Uzun kış gecelerinde Kuytu’ nun muhteşem ambiyansında bir kadeh şarap eminiz size çok iyi gelecek. Aradığınız eğer gizli bir arka bahçeyse, yemyeşil bir alanda kaybolmuş ya da saklanmış… Yemyeşil bir bahçede şık ambiyansın bir parçası olmanız için Kuytu Garden sizler için yaratıldı.

Şehrin vazgeçilmezleri Acıktım Kafedeyiz ve Acıktım Plus, eşsiz lezzetteki pastalarıyla Mamül, fast food dendiğinde kuşkusuz akla gelen ilk marka Burger King ve İstanbul’da ise günümüze ulaşmış asırlık bir lezzet durağı; Sarıyer Börek yine Abacı Grup farkıyla sizlerin hizmetinde…
Sish Meze Balık
Burger King Espark
Burger King Park West
Dublin
Sarıyer Börek