Abacı Sektörleri

PERAKENDE

Abacı Grup Perakende SektörüEviniz İçin...
“ ABACI MAĞAZALARI’nın başarı hikâyesi 1973 yılında başlıyor.

İlk olarak “Abacı Halı Pazarı” adı altında başlayan ticareti, Ömer Abacı ve Gürdal Abacı babaları Ahmet Abacı’dan devraldı. Daha sonra anonim şirket olarak Hamamyolu Caddesi’nde ilk çok katlı mağazamız kuruldu. Burada halının yanı sıra beyaz eşya satışına da başlandı. Şu anda, “Abacı Mağazaları” adı altında Profilo, Vestel, Tefal, Sony ve Hamamyolu çok katlı mağazamız ile Eskişehir de hizmet vermekteyiz.

Mağazalarımızda beyaz eşya ve küçük ev aletlerinden, elektronik eşyalara, tekstil grubundan, aksesuar çeşitlerine, cep telefonları, bilgisayar, oyun konsolları ve bisiklete kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

En iyi markalı ürünleri en iyi hizmet kalitesi ve en cazip fiyatlarla buluşturmayı kendimize ilke edinip, aynı zamanda da müşteri güvenini en ön planda tutarak büyümeye devam ediyoruz.

Perakende ayağının bir diğer halkası ise Mikasa Moor... Seyhan, Gaziantep, Ankara Kentpark, Bahçeşehir, İzmir, Bursa, Ataköy A.V.M... İstinye, Suadiye, Ataşehir, Küçükyalı (Outlet) Mikasa Moor ile prestijin evinizle randevusunu kaçırmayın...