Abacı Sektörleri

LÜKS ÜRÜNLER & MÜCEVHERAT

Abacı Grup Sanat SektörleriHayal Ettiğiniz Herşey Gerçektir...
Perakende ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren Abacı Grup, lüks ürünler ve mücevherat alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Girişimci perakende pazarlama operasyonları ve Türkiye’nin en sevilen markaları ile kurdukları uzun vadeli ticari bağları ile Abacı Grup günümüzdeki başarısını daha ilerilere taşımaktadır.

Faaliyet gösterdikleri tüm sektörlere farklı bakış açıları ile değer katmalarını ve öncü ruhlarını; Abacı Grup‘un kurulduğu 1973 yılından bu yana nesilden nesile bir aile işletmesi olarak devam etmesine borçludur.

Abbachi markası ikonik tasarım ile kaliteli takının birlikteliğini arayan herkes için ulaşılabilir bir marka haline geldi. Günümüzde Abbachi tarzı; zincirler, kızılderili figürleri, kalkanlar ve kılıçlarla birlikte anılmaya başlandı.

Abbachi markası kalite ve tasarımdan oluşan bir dünyadır; kendine özgü lüks ve ikonik tasarımları ile kaliteli takı arayan erkek ve kadınlara yöneliktir. ‘Kaliteli, ilke sahibi ve özgür‘ Abbachi dünyasını tanımlamak için ortaya çıkan üç anahtar kelimedir. Misyonu; çok yönlü ve benzersiz bir zevk için üretilmiş en kaliteli parçalarını yaratmaktır. Abbachi, her zaman DNA’sına sadık kalmıştır; onun için maceracı ve özgür ruhunu koleksiyonlarında somutlaştırmaya devam etmektedir.